Acquia Marina (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Calendar
nl: Kalender

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Flag
nl: Vlag

en: Photo
nl: Foto

en: Keys
nl: Sleutels

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Newspaper
nl: Krant

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Preface top
nl: Inleiding bovenkant

en: Bubble
nl: Ballon

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
