Acquia Purge (7.x-1.2-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: cron
ur: کران

en: Path
ur: پاتھ

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
