Acquia Purge (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: cron
ne: क्रोन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Info
ne: जानकारी
