Acquia Purge (7.x-1.4-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: unknown
he: אחר

en: Logging
he: רישום ביומן

en: None
he: ללא

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Refresh
he: ריענון

en: Error
he: שגיאה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Warning
he: אזהרה

en: Performance
he: ביצועים

en: Empty
he: ריק

en: Info
he: מידע

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Processing
he: בתהליך

en: Queue
he: תור

en: Page cache
he: מטמון דפים
