Acquia Purge (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: unknown
nl: onbekend

en: None
nl: Geen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Refresh
nl: Verversen

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Performance
nl: Prestaties

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Manual
nl: Handmatig

en: Empty
nl: Leeg

en: Expire
nl: Vervallen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Processing
nl: Verwerken

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Page cache
nl: Pagina-cache

en: Idle
nl: Inactief

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld

en: Cache Expiration
nl: Cache-verlooptijd

en: Not installed!
nl: Niet geïnstalleerd!
