Acquia Purge (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: unknown
ar: مجهول

en: Logging
ar: تسجيل

en: None
ar: لا شيء

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Refresh
ar: تحديث

en: Error
ar: خطأ

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Performance
ar: الأداء

en: Empty
ar: فارغ

en: Info
ar: معلومات

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Page cache
ar: مخزن الصفحات
