Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.58) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Error
ta: பிழை

en: User login
ta: பயனர் புதுபதிகை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு
