Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.
