Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Success
el: Επιτυχία

en: User login
el: Είσοδος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Overlay
el: Υπέρθεση
