Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Success
et: Õnnestus

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Overlay
et: Ülekate

en: Finish
et: Valmis
