Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Finish
eu: Amaitu
