Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Success
fr: Succès

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Registration URL
fr: URL d'enregistrement

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Finish
fr: Finir

en: Service name
fr: Nom du service

en: Send invitations
fr: Envoyer des invitations
