Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.59) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Finish
ja: 終了
