Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Finish
fa: پایان
