Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Finish
tr: Bitir

en: Send invitations
tr: Davet gönderme
