Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.
