Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
