Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು
