Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: user
lt: narys

en: Error
lt: Klaida

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Overlay
lt: Sluoksnis
