Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Finish
lv: Pabeigt
