Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.60) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Finish
oc: Finir
