Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.61) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name
