Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.61) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: user
es: usuario

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Success
es: Éxito

en: User login
es: Inicio de sesión

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Overlay
es: Superposición

en: Finish
es: Terminar
