Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.61) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Error
ug: خاتالىق

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز
