Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.62) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Success
hu: Sikeres

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Finish
hu: Befejezés
