Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.62) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: user
it: utente

en: Error
it: Errore

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Success
it: Riuscito

en: User login
it: Accesso utente

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Finish
it: Termina
