Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.62) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Success
sk: Úspech

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Overlay
sk: Vrstva
