Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.62) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: user
uk: користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Success
uk: Успіх

en: User login
uk: Вхід

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Overlay
uk: Накладання

en: Finish
uk: Завершити

en: Send invitations
uk: Відправка запрошень
