Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.63) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: user
id: anggota

en: Error
id: Kesalahan

en: User login
id: Login pengguna

en: Anonymous
id: Anonim

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: Finish
id: Selesai
