Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.63) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Error
jv: Salah

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Overlay
jv: Ngambang
