Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.63) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: user
pt: usuário

en: Error
pt: Erro

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Success
pt: Sucesso

en: User login
pt: Login do usuário

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Finish
pt: Finalizar

en: Send invitations
pt: Enviar convites
