Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.64) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Overlay
gl: Superposición
