Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Error
af: Fout

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.
