Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས
