Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Error
de: Fehler

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Success
de: Erfolg

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: Anonymous
de: Gast

en: Registration URL
de: Registrierungs-URL

en: Session closed for %name.
de: Die Sitzung für %name wurde beendet.

en: Invitation message
de: Einladungsnachricht

en: Finish
de: Abschließen

en: The name of the variable to set.
de: Der Name der zu setzenden Variable.

en: Service name
de: Name des Dienstes

en: Caches flushed.
de: Caches geleert.

en: Invite people
de: Leute einladen
