Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Success
fi: Onnistui

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Overlay
fi: Päällys

en: Finish
fi: Valmis
