Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Success
hi: सफलता

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।
