Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.68) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Success
vi: Thành công

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Finish
vi: Hoàn thành
