Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Service name
nl: Naam dienst
