Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Overlay
sl: Prekrivalo
