Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.70) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Anonymous
be: Ананім

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Finish
be: Скончана
