Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.70) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: user
da: bruger

en: Error
da: Fejl

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Success
da: Succes

en: User login
da: Log ind

en: Anonymous
da: Anonym

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Overlay
da: Overlejring

en: Finish
da: Afslut

en: The name of the variable to set.
da: Navnet på variablen som sættes.
