Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.70) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Success
ro: Succes

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.
