Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.70) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: user
sv: användare

en: Error
sv: Fel

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Overlay
sv: Lager

en: Finish
sv: Slutför
