Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.71) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: Error
bg: Грешка

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.
