Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.72) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Finish
ar: إنهاء
