Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.72) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Success
pl: Sukces

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Registration URL
pl: Adres URL dla rejestracji

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Finish
pl: Zakończ

en: The name of the variable to set.
pl: Nazwa zmiennej do ustawienia.

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Send invitations
pl: Wyślij zaproszenia
