Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.73) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: user
id: pengguna

en: Error
id: Ralat

en: User login
id: Log masuk pengguna

en: Anonymous
id: Tanpa nama

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: Overlay
id: Tindihan atas
