Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.74) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: user
ca: usuari

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Registration URL
ca: URL de registre

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Finish
ca: Acaba
