Acquia Cloud Site Factory Connector (7.x-1.74) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Session closed for %name.
dz: %nameགི་དོན་ལུ་  ལཱ་ཡུན་དེ་ཁ་བསྡམས་ནུག
